Instagram Google Plus Twitter Facebook
Bireysel Danışmanlık

İrade Psikoloji bireysel danışmanlık süreci kişiye özel olarak, konusunda uzman psikologlar eşliğinde gerçekleştirilmektedir. Bireysel danışmanlık sürecinde güçlükler ele alınabileceği gibi, geliştirmek ya da değiştirmek istediğiniz kendinize, ilişkilerinize, davranışlarınıza dair pek çok konu ele alınabilir.

Yaşanan her sorun, her durum kendine has özellikler taşımaktadır. Her bireyin kendine özgü ve kendi özel ihtiyaçlarına uygun olarak destek alması gerekmektedir. Destek sürecini bu bilgi ışığında planlayan merkezimizde, her danışana uygun olan ve ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayacak olan terapist ve terapi yönteminin sağlanmasına özen gösterilmektedir.

Yaşanan psikolojik sorunlara etkin ve etkili müdahaleler sunan ekibimiz kısa süreli terapi yaklaşımı ile çalışmaktadır. İrade Danışmanlık ekibi, depresyon, kaygı sorunları, korkular, geçmişte yaşanan olumsuz yaşantılar, uyku sorunları, konsantrasyon güçlüğü, öfke ve sinirlilik hali, özgüven sorunları, ilişki problemleri, madde bağımlılığı vb. problemlerle ilgili geniş bir çalışma alanına sahip uzmanlardan oluşmaktadır.

Deneyim Psikolojik Danışmanlık, uzman psikolog kadrosu ile depresyon, panik atak, anksiyete, obezite ve benzeri psikolojik destek gerektiren durumlar için Ümraniye´de hizmet veriyor.

Bilim dünyasınca kabul edilmiş terapi yöntemlerini kullanan uzman psikologlarımız, insan hayatının belirli dönemlerinde yaşanabilecek iniş ve çıkışların üstesinden gelinebilmesi için psikolojik destek sağlıyor. İrade Psikolojik Danışmanlık merkezi, uyguladığı ücret politikasında da katılımcıların bütçelerini sarsmamak için azami dikkati ve özeni göstermektedir.

Bilgilerinizi gönderdikten sonra, en kısa süre içerisinde talepleriniz için sizinle iletişime geçilecektir.
Ad - Soyad :
Telefon No :